wtorek, 21 lipca 2015

Podrywanie nieśmiałych dziewczynCzęsto koncentrując się tak bardzo na budowaniu naszej pewności siebie zapominamy, że dziewczyny mogą być również nieśmiałe. To, że dziewczyna jest nieśmiała, nie oznacza, że ​​jest nieatrakcyjna. Ona może być najpiękniejszą dziewczyną w mieście, nawet nie wiedząc o tym,  jak matowy diament.

Wyobraź sobie grupę dziewczyn. Która najprawdopodobniej, przyciągnie uwagę wszystkich? Zazwyczaj ta najgłośniejsza i najpewniejsza siebie dziewczyna dostaje najwięcej spojrzeń, ale jest również najtrudniejsza do zdobycia. To nie czyni jej najlepszą! Często wstydliwa  dziewczyna jest warta Twojego wysiłku i uwagi.

Zamiast narzekać, że nie wiesz, jak się zachować przebywając z kobietami,  powinieneś spróbować szczęścia  w interakcji z mniej pewnymi siebie dziewczynami. Zbliż się do dziewczyny, która jest nieśmiała. Jeśli jesteś nieśmiałym facetem rozpoczęcie rozmowy może być trudne, ale warto się odważyć.  Oto wskazówki że masz u niej szanse:

1. Ona nawiązuje z Toba kontakt wzrokowy

Ona patrzy na ciebie. Jeśli już sprawdziłeś, czy jakiś inny koleś nie jest za tobą i wiesz że patrzy się na Ciebie, to nie jest przypadek. Kobiety nie patrzą na mężczyzn bez powodu. Jest to oznaka jej zainteresowania.


Utrzymuj więc z nią kontakt wzrokowy i często się uśmiechaj. Gdy ona spojrzy gdzie indziej, zrób tak samo. Jeśli opuścisz wzrok jako pierwszy, ona może potraktować to jako odrzucenie.

2. Ona uśmiecha się do Ciebie częściej niż do innych ludzi

Uśmiech jest naturalna reakcja ludzka. Jeśli ona jest nieśmiała i uśmiecha się do ciebie, możesz potraktować to jako wyraźne zainteresowanie z jej strony.

3. Ona śmieje się z twoich dowcipów

Oczywiście, że jesteś zabawny i ciekawym facetem. Każdy wie, twoje żarty są zabawne. Ale jesli ta dziewczyna śmieje się ze wszystkich twoich dowcipów nawet tych mniej ciekawych  to najprawdopodobniej wpadłeś jej w oko.
4. Ona angażuje się w przypadkowy  kontakt fizyczny

Jeśli ona "przypadkowo" dotyka cię w trakcie rozmowy, to dobry znak. Kobiety są bardziej świadome swoich ciał  jak i fizycznego kontaktu z ludźmi, których adorują.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz