wtorek, 21 lipca 2015

Teksty do uwodzenia kobietMnóstwo mężczyzn chciałoby wiedzieć jakich tekstów użyć, aby zdobyć wymarzoną dziewczynę. Jeśli jesteś jednym z nich, to trafiłeś we właściwe miejsce.  Zdobędziesz wymarzoną kobietę, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek:
- niezależnie od tego czy mówisz to kobiecie wprost czy wysyłasz smsa, musisz pisac lub mówić na luzie. Niech tekst będzie zabawny. Nie przesadzaj jednak z humorem, aby kobieta nie odebrała Cię jako niepoważnego faceta.

Co mówić do kobiety by była Tobą zainteresowana?
-drażnij się z nią. Nie bój się lekko jej wyśmiać. Rzecz jasna w sposób zabawny z klasą, wręcz dobrodusznie :) nie jest to łatwą sztuką, ale trening czyni mistrza. Jeśli źle to rozegrasz kobieta może się na Ciebie obrazić.
- nie bój się również śmiać z samego siebie. Kobiety nie lubią mężczyzn zadufanych w sobie. Miej więc dystans do własnej osoby. Szczerze śmiej się z samego siebie jeśli masz powód. Pokażesz jej tym, że nie jesteś kolejnym mężczyzna którego obchodzi tylko czubek własnego nosa.
    Kobiety chcą mężczyznę, który będzie stanowił dla nich wyzwanie. Jeśli jego zdobycie będzie zbyt łatwe , zostaniesz zaszufladkowany jako przyjaciel. A tego byś nie chciał. Dlatego będź czasami niedostępny, nie zadręczaj dziewczyny sms-ami, miej swoje własne życie i pasje. Niech wie że ona również musi się postarać abyś z nią był.

Zobacz także ten artykuł: http://uwodzenie-pieknychkobiet.blogspot.com/2017/02/uroki-miosne.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz